Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-07-03

habbo

Publikuota: Be temos

Habbo (taip pat žinomas kaip Habbo Hotel) tai online jaunimo bendravimo portalas su vaizdu. Pati svetainė sukurta ir valdoma Sulake Korporacijos, kurios pagrindinis ofisas Suomijoje. Projektas veikti pradėjo 2000 metais ir susidėjo iš 32 online bendruomenių (arba “viešbučių” (en. “hotels”)). 2008 metų birželį jau buvo užsiregistravę daugiau nei 118 milijonų vartotojų. Per mėnesį užsiregistruoja maždaug 8 milijonai unikalių lankytojų ir 75,000 anketos užregistruojamos per dieną. Anketų skaičius auga ir toliau, o 100 milijonų buvo sukurta vien Habbo UK 2008 metų birželį.

Viešbutis

Virtualus viešbutis yra pokalbių kambarys, kuriam reikalinga programa Adobe Shockwave. Prie šio viešbučio galima prisijungti užsiregistravus į pačią svetainę, o ten bendrauti su kitais žmonėmis, žaisti įvairius žaidimus, kurti savo kambarius, juos apstatyti daiktais, dekoruoti sienas, pirkti gyvūnėlius ir kitaip smagiai praleisti laiką, tačiau daugelis šios svetainės malonumų yra mokami ir juos reikia pirkti už šio žaidimo pinigus “kreditus”, kuriuos galima gauti sumokėjus realius pinigus. Iš Lietuvos dar negalima jų įsigyti.

Patiko (0)


Atgal į: habbo